INTERVJUUD ÕPETAJATEGA

Kutse tantrafestivalile

Bella ja Igor, Kristiina ja Margus kutsuvad teid tantrafestivalile, mis toimub sel aastal augusti kuus Liipa talus Harjumaal. Me ootame oma pereliikmeid ja uusi huvilisi taas kokku tulema looduse keskel. Oodatud on kõik ärkajad, kes otsivad sooja ja südamlikku kogukonda, kellega koos kasvada ja rõõmu jagada. Tule koge kaunist suve sõprade seas!

Bella Laurfeldi ja Kristiina Saul

Kaks vägevat naist jagavad enda kogemust tantra teekonnal, kuidas nad on selle enda elus leidnud ja mis on see neile andnud. Inspireeriv lugu vägevatest naistest, mis annab julgust ininemestele kogeda uusi asju ja leida aega iseendale.

Igor Earthchild ja Margus Sarmet

Tantrafestivali tutvustus. Mida mehed saavad õppida tantrafestivalil. Uuri lähemalt Igori ja Marguse kohta õpetajate lehel

Mis on armastus?

Soome ühe suurima jooga kooli eestvedaja Eesti naine räägib oma imelist lugu sellest, kuidas elu viis ta Soome ja kuidas ta iseseisvalt on loonud pika ajalooga sooja jooga kogukonna otse Helsingi kesklinnas.

Mida seinad räägivad?

Suusi Soluna jagab oma kogemust tantra festivalist. Suusi on naine, kes on teinud läbi suure transformatsiooni liites endas püha kohalolu, graatsilise välimuse ja armastuse kütkestava jõu. Tema kogemusest on palju õppida igal paaril, kuidas muuta kooselu pühaks liiduks. Suusi tunnetab iidsete vaimude kohalolu meie maal ning suhtleb taimedega läbi tee pakkudes festivali külalistele unustamatuid kogemusi tee tseremooniast Saha kabelis. Uuri lähemalt Suusi Soluna kohta.

Petra Kaya

Shamanic Tantra healer from Finland is coming to our Tantra Festival in Estonia. We paid her a visit at her Dragon Temple in the middle of wild nature of Finland to find out her view on Tantra.

Shaft Uddin at Agama yoga school

We were having an interview with Shaft Uddin, a famous self-love coach and tantra practitioner at AGAMA Yoga school in Thailand. Find out more about Shaft Uddin.