VIDEOD

Eesti Tantrafestival 2022

Maailm on suures muutuses. Ja aeg hakkab lõppema. Meie teadvus on muutumas. Me oleme suurima muutuse lävel. Taganemisteed sellest ei ole. Meie areng on jõudnud ühise inimorganismi loomise faasi. Enam ei pea me olema vana süsteemi orjad. Me tunneme oma maad jalge all ja me seisame selle eest. Me puudutame taevast oma südametega ja tuletame meelde, kes me tegelikult oleme. Me oleme selle püha maa ja taeva lapsed. See on meie maailm ja keegi ei saa seda meilt võtta. Me valime elu – me elame rahus ja rõõmus. Me toome paradiisi siia ilma. Kõigil kannatustel on lõpp. On aeg tõele. On aeg rahule. On aeg ühtsusele ja kaastundele. Kätte on jõudnud meie aeg. Me võime valida endid. Me valime ühtsuse. Tulgem kokku ja ühindame oma südamed ühtsesse valguseringi. Ja olgem selles tervendavas ringis, et saata tervendust ka ülejäänutele meist. Saagem ühendust loojaga enese sees. Õppigem koos loomise kunsti. Loome üheskoos oma reaalsuse. Tule ja saa osa loomise kunstist.

Intervjuu Kaari Shiromaniga

Isvara jooga kooli õpetaja Kaari Shiromani jagab oma kogemust Jooga maailmas ja tutvustab tantristlikke õpetusi enesearengu kohta. Kaari Shiromani kogemus viib kaugele Taimaale, kus ta oli aastaid maailma ühe juthiva tantra ülikooli tegevjuht.

Kaari esineb tantrafestivalil 14.-17. juuli 2022 Laitse Graniitvillas, kus ta tutvustab kümmet suurt kosmilist väge: Kali, Tara, Tripura Sundari, Bhuvaneshvari, Tripura Bhairavi, Cinnamasta, Dhumavati, Bagalamuki, Matangi ja Kamalatmika.  Uuri lähemalt Kaari kohta siin

Intervjuu Diana Sooväliga

Diana on Human Design’i nõustaja Eestis, kes aitab inimestel kergelt ja täpselt leida oma elutee. Human Designi kaardi tundmine ja mõistmine lahendab igaühe jaoks suure osa eksistensiaalsetest küsimustest. Diana nõustab tantrafestivalil 14.-17. juuli 2022 Laitse Graniitvillas, kus ta jagab nõuandeid igale soovijale tema isikliku elutee kohta

Intervjuu Maria Baydariga

Mida annab tantra enesearengule ja kuidas see toetab kasvamist paaris. Nendele ja teistele küsimustele vastab müstiline Maria Baydar. Küsitlejaks on Bella Laurfeld. Nende väekate naistega saab kohtuda tantrafestivalil 14. juulil Laitse Graniitvillas. 

Tantrafestival 2022 Laitse graniitvillas

Sel aastal toimub Tatnrafestival Graniitvillas. See sündmus saab täidetud kunsti ja iluga. Me ootame sind looma ja nautima loomingut koos meiega. Üheskoos tähistame armastust ja kogeme rõõmu. Oled oodatud osalema meie festivalil 14.-17. juulil 2022 Laitse Graniitvillas.  

Charlie Vas

Nomaad ja rändaja, müstika praktiseerija, laulja ja laulude looja. Charlie elab hetkel Lätis, kus ta on loonud müstikaringe, retriite, privaatseid sessioone ja mitmesuguseid muusikalisi sündmusi. Koos oma partneri Elina Vas-iga, organiseerivad nad müstilisi retriite, et ühineda jumallikkusega läbi Panama, Läti ja Egiptuse.

Intervjuu Igor Earthchildiga

Igor Earthchild on käinud tantra teed juba üle kümne aasta. See teekond on õpetanud temale, kuidas olla kohal ja kuidas elada maksimaalselt õnnelikku ja täisväärtuslikku elu. Tänasel päeval õpetab Igor paare ja üksikuid inimesi, kuidas leida tee õnne juurde ning püsida oma rajal. Uuri lähemalt Igori kohta siin

Bella Laurfeld ja Kristiina Saul

Kaks vägevat naist jagavad enda kogemust tantra teekonnal, kuidas nad on selle enda elus leidnud ja mis on see neile andnud. Inspireeriv lugu vägevatest naistest, mis annab julgust ininemestele kogeda uusi asju ja leida aega iseendale. Bella ja Kristiina teevad üheskoos väga sügava ja põneva töötoa tantrafestivalil. Uuri lähemalt selle kohta festivali kavast.

Igor Earthchild ja Margus Sarmet

Tantrafestivali tutvustus. Mida mehed saavad õppida tantrafestivalil. Uuri lähemalt Igori ja Marguse kohta õpetajate lehel

Mis on armastus?

Soome ühe suurima jooga kooli eestvedaja Eesti naine räägib oma imelist lugu sellest, kuidas elu viis ta Soome ja kuidas ta iseseisvalt on loonud pika ajalooga sooja jooga kogukonna otse Helsingi kesklinnas. Kylli tuleb sel aastal esinema ka meie tantrafestivalile. Uuri lähemalt Kylli töötubade kohta SIIN.