VIDEOD

Tantrafestival 2022 Laitse graniitvillas

Sel aastal toimub Tatnrafestival Graniitvillas. See sündmus saab täidetud kunsti ja iluga. Me ootame sind looma ja nautima loomingut koos meiega. Üheskoos tähistame armastust ja kogeme rõõmu. Oled oodatud osalema meie festivalil 14.-17. juulil 2022 Laitse Graniitvillas.  

Charlie Vas

Nomaad ja rändaja, müstika praktiseerija, laulja ja laulude looja. Charlie elab hetkel Lätis, kus ta on loonud müstikaringe, retriite, privaatseid sessioone ja mitmesuguseid muusikalisi sündmusi. Koos oma partneri Elina Vas-iga, organiseerivad nad müstilisi retriite, et ühineda jumallikkusega läbi Panama, Läti ja Egiptuse.

Intervjuu Igor Earthchildiga

Igor Earthchild on käinud tantra teed juba üle kümne aasta. See teekond on õpetanud temale, kuidas olla kohal ja kuidas elada maksimaalselt õnnelikku ja täisväärtuslikku elu. Tänasel päeval õpetab Igor paare ja üksikuid inimesi, kuidas leida tee õnne juurde ning püsida oma rajal. Uuri lähemalt Igori kohta siin

Bella Laurfeldi ja Kristiina Saul

Kaks vägevat naist jagavad enda kogemust tantra teekonnal, kuidas nad on selle enda elus leidnud ja mis on see neile andnud. Inspireeriv lugu vägevatest naistest, mis annab julgust ininemestele kogeda uusi asju ja leida aega iseendale. Bella ja Kristiina teevad üheskoos väga sügava ja põneva töötoa tantrafestivalil. Uuri lähemalt selle kohta festivali kavast.

Igor Earthchild ja Margus Sarmet

Tantrafestivali tutvustus. Mida mehed saavad õppida tantrafestivalil. Uuri lähemalt Igori ja Marguse kohta õpetajate lehel

Mis on armastus?

Soome ühe suurima jooga kooli eestvedaja Eesti naine räägib oma imelist lugu sellest, kuidas elu viis ta Soome ja kuidas ta iseseisvalt on loonud pika ajalooga sooja jooga kogukonna otse Helsingi kesklinnas. Kylli tuleb sel aastal esinema ka meie tantrafestivalile. Uuri lähemalt Kylli töötubade kohta SIIN.