Igor Earthchild

Puudutuse kunstnik, Tantramassaaži terapeut, Seksuaalsuse nõustaja, Filmikunstnik

Igor Earthchild

“Instead of falling in love people should rise in love” - Osho

Igor Earthchild on puudutuse kunstnik. Ta on loonud unikaalsed tehnikad, mis on segu Taimaa traditsioonidest ja tantrast. Massaaž äratab jumalikkuse meis. Tervendav puudutus avab püha templi ja lõputud võimalused kasvuks, saades iseenda parimaks versiooniks. Kõik algab enesearmastusest.

Ma näitan Sulle, kuidas jõuda armastusse iseendas. See vabastab Sind kõigist probleemidest. Su elu muutub muinasjutuks, kus kõik on võimalik ja kõigil emotsioonidel on magus maik. Miks kulutada aega muretsemisele kui nurga taga on ootamas Sind taevalik elu!

Igor Earthchild õpetab tantrat ja terveid suhteid Eestis, Soomes, Venemaal, USA-s ja Taimaal. Tema põhilised tööriistad on teadlik kohalolek, puudutuse maagia, terved suhted, armastuse ruum, mängulisus, ühinemine sisemise lapsega ja negatiivsete emotsioonide vabastamine. Ta on professionaalne tantramassaaži terapeut, seksuaalsuse nõustaja, kes õpetab ja praktiseerib massaaži mitmel pool maailmas. Tema suurimaks kireks on avada naiste süda, et nad saaksid jõuda täieliku potensiaalile oma elus. Ta aitab inimestel üle saada hirmudest ja avada blokeeringuid, mis hoiavad neid tagasi elamast täiel rinnal ja õnnelikult. Tantra on olnud parim teadmiste allikas ja praktika tema klientidele, et jõuda tõelise väeni ja eduni.

Vaata Igor Earthchild-i kohta rohkem siit: www.learn2touch.com/introduction/

Saunarituaal paaridele: HELLITUS - Bella Laurfeld ja Igor Earthchild

Lähme koos ühisele hellitavale ja meeliülendavale rännakule. Sellel rituaalil on põimitud esivanemate traditsioonid ja mängulised ning kehatunnetust tõstvad praktikad. Kogeme midagi uut ja magusat.

Saun on olnud meie jaoks koht kus ühiselt paarina loome ja saame inspiratsiooni. Soovime selle ukse avada ka teile, et ühiselt kogeda naudingut ja hellitust.

ARMASTUSE RUUM: JUMALANNAD JA JUMALAD - Bella Laurfeld, Igor Earthchild ja Shaft Uddin

KÜPSE MEHE TEE - Igor Earthchild ja Shaft Uddin

Seksuaalne chi gong - Igor Earthchild