Igor Earthchild

Puudutuse kunstnik

Igor Earthchild

“Elu on UNI. See juhtub sinuga nii kaua, kuni sa magad. Siis kui sa ärkad oma unes, hakkad sa seda ise looma. Sellest hetkest muutub see müstiliseks teekonnaks nimega - ELU”. 

Igor on särav isiksus, kellest kiirgab loovust, sära ja südamlikkust. Ta on maailmarändur, kes on osa oma elust reisinud maailmas ringi, ammutades teadmisi ja kogemusi läbi elu eheduse kogemise. Ta on õppinud mitmete tuntud tantraõpetajate käe all ning uurinud inimkeha ning hinge iidseid tehnikaid.  Need sügavad kogemised on viinud teda teekonnale inspireerida ja tervendada inimesi, kes ta teele satuvad. 

Igapäevaselt pakub ta erinevaid teraapiaid, mis aitavad inimestel avastada enda uinunud potensiaali ning oma eheda olekuga avab inimestes võime näha oma andeid ning läbi selle hakata astuma samme, mis aitavad neil teha elus asju, mida nad tõeliselt naudivad ning milles andekad on. Ta pakub nii Helsingis kui Tallinnas tantristlikke teraapiaid ning samuti oma klientidele pikajalist elustiili nõustamist. 

Oma loomingulises väes on ta loonud väga erinevaid projekte. Ta teeb filme, on tulihingeline looduse aktivist, korraldab tantristlikke koolitusi ja retriite nii Eestis kui välismaal. Üheks tema missiooniks on tuua väge ja tervendust meestele. Läbi iseenda arengu ja kogemuse on ta loonud online koolituste platvormi kus mehed üle maailma saavad õppida, kuidas tulla tagasi oma väesse, õppida juhtima oma seksuaalenergiat ning suunata seda oma töösse, projektidesse ja suhetesse. 

Oma nime Eartchild on Igor saanud Aasia džunglis mediteerides. Olles saanud täielikult üheks loodusega, suhestudes taimedega, loodusjõududega ning loomadega, anti ühes sügavas meditatiivses seisundis talle tema praegune nimi- Eartchild, maalaps. 

Uuri Igori tegemiste kohta lisa:

www.learn2touch.com
www.superlover.me
www.thesecretoftantra.com

Youtube: https://www.youtube.com/c/Earthchildme
Insta: @earthchild.me

SAUNARITUAAL PAARIDELE “HOMMIKU HELGUS”

Tule ning alusta oma paarilisega või sõbraga mõnusalt ja pehmelt päeva soojas lõõgastavas saunas. 

Lembe soojus avab keha ja südame eelolevaks päevaks. Äratab pehmelt ning häälestab ja joondab. 

Selles töötoas pakume teineteisele tervendavat puudutust. Õpime massaažitehnikaid, mida oma paarilisele pakkuda. Läbi puudutuse äratame ülesse oma kehad ning loome kontakti, et kuulata ja märgata, kuidas me läbi keha ennast kogeme ning milline looming sellel hommikul paarilisega sünnib. 

Kutsume sind kogema helgust soojas saunas!

Palume ennast eelnevalt registreerida infotelgis. 

Mängides neljakesi: häbist naudingusse ja lähedusse/ vaid paaridele

Selles töötoas uurime koos oma partneriga ja teiste paaridega, kuidas ühenduda oma keha ja südame kaudu uudsel ja armastaval viisil.

Meie võimekus kogeda naudingut ja sügavust paarisuhtes saab alguse, kuidas me suhestume häbi ja hirmuga. Töötoas saate avastada, kuidas luua ühendusi teistega. Saate kogeda uudsust, naudingut ja lähedust uuel viisil. Tuua oma paarisuhtesse uut mõõdet ning avastada iseendas ning oma paarilises tahke, mida te varem pole osanud märgata.

NB! Registreeru infotelgis partneriga. Töötuba vaid paaridele.

Naked SPA

Tule ja saa osa meeliülendavast õhtust sauna- ja SPA alal. Sind ootavad üllatused, etteasted. Mõnus ja eksootiline õhkkond. Võid tulla oma kõige loomulikumas kostüümis või katmas minimaalne kehakate.