festival vibe

Eesti Tantrafestival

Tantrafestival 2021 on sündmus, aitamaks Sul jõuda iseendani, oma südamekoju!

Miks just Tantrafestival?

Tantrafestival erineb teistest enesearengule suunatud festivalidest selle poolest, et tutvustame festivalil eelkõige tantristlikke tehnikaid ja filosoofiat. Loomulikult leiad festivalilt ka muid enesearengule suunatuid praktikaid, tantsu, kaunist muusika, kohtumisi soojade ja avatud inimestega ning õpetusi, teadmisi ja taipamisi, mis võivad olla isegi elumuutvad!

Miks ka mitte kohtuda sel teekonnal oma hingeperega, hingesugulasega, viia paarisuhe sügavamale tasandile, leida kirg oma elus, luua rõõmu ja rahulolu iseendaga!

KOHT JA AEG

Eesti Tantrafestival toimub 19.-22. augustil 2021 Liipa talus, Sahal, Harjumaal, kohe Saha kabeli naabruses. Alustame neljapäeval 19. augustil kell 16.00 ja lõpetame pühapäeval 22. augustil kell 15.00.

PILETID

Festivali pileti saad osta SIIT

Pea meeles, et soodushinnaga pileteid saab osta kuni 7. juulini! Edasi on piletid juba veidi kallimad. Kohtade arv on piiratud. Kui pileteid jätkub, siis saab pileti soetada kohapealt vaid sularahas. 

Festivali pilet sisaldab osalemisvõimalust kõikides festivali töötubades neljal päeval, maitsvat vegantoitu kolm korda päevas ja majutust vastavalt Sinu valitud piletipaketile.

TÜHISTAMINE

Juhul kui festival jääb ära covid -19 pandeemia tõttu, makstakse festivalipiletid ostjatele tagasi, millest arvestatakse maha fienta vahendustasu (5% piletihinnast). Samuti on võimalik ostetud pileteid sel puhul kasutada 2022 toimuval tanrafestivalil. Muudel, korraldajatest sõltumatutel juhtudel piletiraha ei tagastata.
 

MAJUTUS

Majutuda on võimalik, kas oma telgiga või oma haagissuvilas või 8-kohalises kämpingus või peamajas neljases või kaheses toas või lausa peamaja sviidis.

Majutuskohtade arv on piiratud, seega esimestel piletiostjatel on parim valik! Festivalile ootame ligi 150 külastajat.

Majutuse valikud ja hinnad leiad piletiinfo alt.

TOITLUSTUS

Me hoolitseme Sinu eest! Saad muretult nautida festivali, sest pilet sisaldab majutust Sinu soovi järgi ja 3 korda päevas suurepärast vegan toitu, mis jätab Su keha kergeks ja energiast pakatavaks. Vegan toit on taimne toit, milles ei ole kasutatud mett, piima-, liha-, kala- ja munatooteid.

Lisaks on avatud festivali bazaari-alal kohvikud, kust on võimalik kogu päeva jooksul täiendavat meeldivat sööki omal valikul juurde soetada.

BAZAAR JA TERVENDUSALA

Festivalile kohaselt on avatud bazaar koos kohvikutega, hennamaalijatega, asjakohase käsitööga, kirjandusega ja muu sarnasega, kus endale midagi põnevat soetada.

Kui soovid individuaalset tervendust (lisatasu eest), siis oleme kohale toonud Eesti parimad terapeudid, kes pakuvad massaaži, kehatööd ja energiatöö seansse. Kõik tervendusala teenused tuleb eelnevalt broneerida tervendusalal sealsete spetsialistide juures. 

PROGRAMM

Tantrafestival 2021 on eelkõige kvaliteetaeg Sulle endale! Tantrafestival on igaühele! Eelnev kogemus tantras pole vajalik. Festival on just see koht, kus saad esmakordselt tantramaailma piiluda või juba oma alustatud tantrateed süvendada ja vaimset arengut kiirendada.

FESTIVALI KOGEMUSED

OLULINE INFO

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui sul on veel küsimusi tantra või festivali kohta, proovi leida neile vastuseid siit.

KKK