festival vibe tantrafest stamp

Eesti Tantrafestival

Tantrafestival 2023 – ütle oma elule jah!

Miks just Tantrafestival?

Tantrafestivalil saad tutvuda tantristlikku filosoofiaga ja kogeda  tantristlikke tehnikaid ja praktikaid, selleks, et saaksid oma isiklikul tantrateel edasi liikuda.

Sügavate enesevaatluste ja elumuutvate energeetiliste kogukehaorgasmide vahepalaks leiad festivalilt  ka muid enesearengule suunatud praktikaid, kaasahaaravat tantsu, imelist muusikat, soojad ja avatud inimesed ning sinu maailmapilti muutvad õpetused, teadmised ja taipamised.

Kutsume sind teekonnale mille toel on sul võimalik luua rahulolu iseendaga, leida üles sinus peituv kirg, külvata seeme enesemuutuseks, armuda endasse, viia paarisuhe sügavamale tasandile ning kohtuda iseendaga või oma hingesugulasega.

Oled väga oodatud.

KOHT JA AEG

Eesti Tantrafestival toimub 6.-9. juulil 2023 Laitse Graniitvillas

PILETID

Festivalipassi saad osta SIIT.

Võibolla oled Sa aeg-ajalt enesearengu festivalide pääsmeid ka varem piilunud, kuid iga kord on pileti soetamine tundunud natuke liiga suure väljaminekuna? Sellele mõeldes oleme sel aastal loonud võimaluse tasuda festivalipassi eest kahes osas –  50% piletihinnast tasud piletit soetades ning teise 50% tasud festivalile tulles kohapeal sularahas. Nii on ju palju mugavam oma väljaminekuid hajutada. Ja ära unusta festivalile tulles teise 50% tasumiseks sularaha kaasa võtta.

Hind sõltub valitud majutuse tüübist ja sellest millal pileti ostad.

Palun ole kiire ja osta oma festivalipass kohe ära, sest varajase ärkaja piletihinnad kehtivad kuni 16.02 ja on lõpphinnast kuni 100 eurot soodsamad. Hooliva märkaja piletihinnad on kehtivad kuni 16.05 ja need saad kätte kuni 50 eurot soodsamalt ning hilise tärkaja pileti hind kehtib kuni festivali lõpuni.

Üks tark mees olla kunagi öelnud: „ Kes ees, see sees “ ja need tarkusesõnad on omal kohal ka siin – piletite ja majutuskohtade arv on piiratud! Kui ostad oma pileti kiiremate seas, saad valida endale kõige sobilikuma majutuse. On juhtunud ka, et Tantrafestival on enne algust sootuks välja müüdud olnud….

Festivali pilet sisaldab osalemisvõimalust kõikides nelja päeva vältel toimuvates inspireerivates loengutes, kaasahaaravates töötubades ja elumuutvates praktikumides. Lisaks muidugi õhtused tähistamised, keha ja hinge puhastavad saunarituaalid ja spaa ning virgutavad hommikupraktikad. Lisaks 3 korda päevas maitsvat vegantoitu ja majutust vastavalt sinu valitud piletipaketile. Ja loomulikult saad kohtuda sadade eriti ägedate inimestega kellega koos särada, tantsid ja rõõmustada

Rohkem infot piletite kohta leiad SIIT.

TÜHISTAMINE

Covid-19 pandeemia on küll vaibunud, kuid kui olud peaksid muutuma ja festival pandeemia tõttu ära jääb, saab ostetud piletit kasutada 2024. aasta Tantrafestivalil.

Korraldajatest mittesõltuvatel juhtudel festivali ärajäämisel või sinu osalemisest loobumisel ettemaksu  ei tagastata.

MAJUTUS

Kui Sulle on oluline, et puhates oleks kindel katus pea kohal, siis pakume Sulle võimalust majutuda peamaja sviidis või 4-kohalistes tubades.

Kui Sulle meeldib ennast värskes õhus sisse seada, siis selleks puhuks on meil valmis pandud 4- kohalised vooditega glämping telgid.

Ja kui Sa otsustad puhkama heita looduse rüppe, siis loomulikult leiame sinu isikliku telgi jaoks sobiliku koha.

Ka haagissuvilaga saabujate jaoks on kohad olemas (elektrit me paraku suvilasse ei paku).

Niisiis, majutuse valik on mitmekesine aga sellegipoolest pead olema kiire ja oma festivalipassi kohe ära ostma, ainult nii saad valida omale kõige sobivama majutuse variandi.

Kuna ootame Festivalile ligi 400 külastajat ja majutuskohtade arv on piiratud, siis on esimestel piletiostjatel parim valik!

Vaata majutuse valikuid ja hindu SIIT.

TOITLUSTUS

Selleks, et saaksid festivali ajal lisaks vaimu toitmisele ka oma keha toidetud, pakume sulle 3 korda päevas kohapeal hoole ja armastusega valmistatud sooja toitu.

Me hoolitseme selle eest, et sinu keha püsiks kerge ja energiast pakatav ning pakume vegan toitu, mis on lihtsasti seeditav. Võime pakkuda täiendavalt võid, mett jms, see saab olema eraldi serveeritud ja veganeid ei sega.

Ning kui Sul tekib soov lisaks põhitoidukordadele nautida veel meelikõditavaid maitseid, on festivali bazaari-alal avatud kogu festivali jooksul erinevad taimetoitu pakkuvad kohvikud. Haara kaasa piisavalt sularaha, sest lähim pangautomaat on Keilas 20 km kaugusel L

Me hoolime looduskeskkonnast ning hoiame festivali plastikuvaba ja ei kasuta ühekordseid toidunõusid! Palun võta festivalile kaasa oma korduvkasutatav veepudel ja  suurem tass tee jaoks. Nii on mugav ja saad oma keelekaste telki või töötuppa kaasa haarata. Puhas kaevuvesi on kättesaadav, samuti pakume tasuta taimeteed.

BAZAAR JA TERVENDUSALA

Festivalide lahutamatu osa on bazaar. Nii leiad ka Tantrafestivalilt erinevad kohvikud, imelised hennamaalijad, südamega tehtud käsitöö, lugemist väärt kirjanduse ning muu teemakohase kohapeal nautimiseks või kaasa ostmiseks.

Kui Sa ei ole kunagi kogenud individuaalset energiatöö seanssi või tahad täpsemalt teada mida kujutab endast kehatöö praktika, siis nendeks puhkudeks oleme festivalile kohale toonud Eesti parimad terapeudid.

Festivali tervendusalal saad eelneva broneerimise alusel lisatasu eest kogeda tõepoolest Eesti parimate terapeutide hoolt ja armastust.

KELLELE?

Tantrafestival 2023 on igaühele!

Eelkõige on see kvaliteetaeg Sulle endale!

Tantrafestival on just see koht, kus saad võimaluse esmakordselt piiluda tantramaailma – festivali külastamiseks ei ole eelnev tantrakogemus vajalik. Kui pelgad, et kohtud festivalil naabri, koleegi, ülemuse või vana klassikaaslasega, tuleta endale meelde, et tema on siin täpselt sama asja pärast, miks sinagi ;).

Neile, kel kokkupuude tantraga juba olemas, annab festival võimaluse alustatud tantrateed süvendada ning oma vaimset arengut kiirendada. Samuti on see suurepärane võimalus tutvuda erinevate õpetajatega ja kohtuda teiste tantrast huvitatud ägedate inimestega.

Tantrafestivali kohta liigub ringi erinevaid põnevaid linnalegende ning me oleme ajakirjandusele huvi tekitamise ja tasuta reklaami eest äärmiselt tänulikud. Seda mis Tantrafestivalil toimub, ei saa kirjeldada, seda saab vaid kogeda.

Tantrafestival annab sulle võimaluse osaleda ja ka kogeda, kuid ei sunni sind millekski. Kui töötoas toimuv osutub sulle liiast, on täiesti aktsepteeritav kaastöötamisest loobuda ja lihtsalt seinaääres mediteerida või vaikselt eemale minna. Keegi ei sunni sind millekski. Samuti on ainult sinu otsustada, kas ja keda sa kallistada soovid või kui paljaks sa ennast päikesekäes või saunas koorid. Tihtipeale on keerulisem öelda „ei“ kui „jah“. Me julgustame ja õpetame sind ise otsustama ja ise valima, sealhulgas valima ka „ei“.

Mõningad  tantrapraktikad hõlmavad mingil määral alastust, sellisel juhul on see programmis ära märgitud. Festivalil alasti viibimine on täiesti aktsepteeritav ning seda mõningates kohtades ja olukordades ka tehakse,  samas ei ole see kindlasti  kohustuslik. Kas ja kui palju Sa oma alasti keha näitad ning kellel ennast puudutada lased on sinu otsustada ja kõik sinu otsused ning seatud piirid on aktsepteeritud. Meile on kõige olulisem see, et Sa tunneksid ennast turvaliselt. Sind ei sunnita millekski! Sina otsustad!

 

FESTIVALI KOGEMUSED

OLULINE INFO