VIDEOD 2021

Tantrafestivali tutvustus

Miks tulla tantrafestivalile? Kes sinna veel tulevad? Kas ma olen seal festivalil hoitud? Mida seal festivalil tehakse? Kas ma pean ennast paljaks võtma sellel festivalil? Kas tantsida ka saab? Milleks see festival üldse hea on? Kõigile neile küsimustele saad vastused sellest intervjuust. Kui sul on täiendavaid küsimusi siis külasta meie lehekülge: KKK

Kutse tantrafestivalile

Bella ja Igor, Kristiina ja Margus kutsuvad teid tantrafestivalile, mis toimub sel aastal augusti kuus Liipa talus Harjumaal. Me ootame oma pereliikmeid ja uusi huvilisi taas kokku tulema looduse keskel. Oodatud on kõik ärkajad, kes otsivad sooja ja südamlikku kogukonda, kellega koos kasvada ja rõõmu jagada. Tule koge kaunist suve sõprade seas! Uuri lähemalt SIIN.

Mida seinad räägivad?

Suusi Soluna jagab oma kogemust tantra festivalist. Suusi on naine, kes on teinud läbi suure transformatsiooni liites endas püha kohalolu, graatsilise välimuse ja armastuse kütkestava jõu. Tema kogemusest on palju õppida igal paaril, kuidas muuta kooselu pühaks liiduks. Suusi tunnetab iidsete vaimude kohalolu meie maal ning suhtleb taimedega läbi tee pakkudes festivali külalistele unustamatuid kogemusi tee tseremooniast Saha kabelis. Uuri lähemalt Suusi Soluna kohta.

Petra Kaya

Shamanic Tantra healer from Finland is coming to our Tantra Festival. We paid her a visit at her Dragon Temple in the middle of wild nature of Finland to find out her view on Tantra.

Shaft Uddin at Agama yoga school

We were having an interview with Shaft Uddin, a famous self-love coach and tantra practitioner at AGAMA Yoga school in Thailand. Find out more about Shaft Uddin.