Shaft Uddin

armastuse- ja intiimsusenõustaja, tantristlikku kehatöö terapeut, traumavabastus terapeut, somaatilise liikumise terapeut

Shaft Uddin

Shaft Uddin on armastuse ja intiimsuse nõustaja, tantristlikku kehatöö terapeut ja  transformatsiooni toetaja. Samuti SacredSexualAwakening.com looja.

 

Shafti missiooniks on luua maailmas rahu läbi intiimsuse. Et seal ei eksisteeriks enam süüdistamist ja häbi naiste ning meeste vahel, vaid oleks läbipaistev kommunikatsioon, audentsus ja jagatud haavatavus ning ühisloomine. Tantra tervendav võime on aidanud tal endal üle saada sõltuvustest, depressioonist, üksindusest. Ta on aidanud paljudel naistel ja meestel tervendada seksuaaltraumasi ja taastada ühendus iseendaga.

 

“ Ma olen teekonnal, et muuta tantra sama populaarseks kui seda on jooga, mindfulness ( teadvelolek ) ja meditatsioon. Tuua see kooli programmidesse, et lapsed saaksid õppida iseenda piiride tunnetamist ja kehtestamist juba väikesest peale, et seksuaalharidus ei oleks mitte ainult hirm, vaid armastus ja ühendus. Ma usun, et läbi enesearmastuse, me saame loobuda kõigist sõltuvustest ja luua ühenduse. Me saame vabaneda depressioonist ja ängistusest, tulles käesolevasse hetke. Ning tervendada üksindust, leides selle. Iseenda. “

 

Shaft on ka traumavabastus terapeut, somaatilise liikumise terapeut, kõneleja, tantsija, esineja, elustiili brändi nõustaja, sellistele suurtele korporatsioonidele nagu seda on Samsung, Disney. Ta loob turvalise keskkonna, kus inimesed saavad kohtuda iseendaga ja teistega läbi rituaalide, armastuse ruumi, retriitide ja töötubade üle maailma.

 

Tema tegemised on jõudnud rohkem kui 38,7 millioni inimeseni läbi sotsiaalmeedia ja teiste meedia kanalite, nagu BBC, Vice, Time Magazine, The Guardian ja paljud teised. Tema populaarne video tantrast on jõudnud rohkem kui 15 miljoni vaatajani, mis teeb selle kõige populaarsemaks videoks tantrast.

 

www.sacredsexualawakening.com

www.youtube.com/user/shaftuddin

www.instagram.com/shaftuddin

ENESEARMASTUSE MEISTRIKLASS

“Ma armastan oma elu, Ma armastan oma keha, Ma armastan iseennast” - see on Enesearmastuse Meistriklassi mantra.

Shaft Uddin viib sind mängulisele ja võimsale rännakule, et vabaneda kihtidest, mida sa enam ei vaja ning astuda iseendasse.

Me kasutame lihtsaid võtteid, et üle saada piiravatest uskumustest ja ümber programmeerida meie neuroloogiline süsteem, et avada end täispotensiaalis.

Selle tagajärjel saame tunda ennast seksuaalselt vabana ja kogeda elu mahlasust olles konstantses elu voolus.

Jätame selja taha ühiskonna normid ja uurime, kes me tõeliselt oleme. Sa oled palve. Sa oled elav tempel. Tee enesearmastusest oma igapäeva praktika.