Ronski KoskY

jooga instruktor

Ronski Kosky

Charlie Jespergaard on seiklusrikas hing, kes on tulnud sellesse kehastusse. Tema kireks on luua pühasi paiku ja ruume oma enda kätega, saatjaks metsik ja spontaanselt emotsionaalne muusika. Teda paelub elamine ühiselt kommuunis teiste vabade hingedega ning avatud suhted. Charlie on uurinud tantrat viimased 25 aastat. Koos Petra Kayaga on ta loonud laiendatud perekonna vabadest hingedest jagamaks armastust, ühist elu, aiandust, loodussäästlikku ehitust, puudutust, tantsu ja energiatööd. Koos Petraga on nad ühiselt olnud avatud suhtes nüüdseks 10 aastat.

Charlie on Tantra Kriya jooga ( Anand Rudra õpetusest lähtudes ) instruktor. Tantra Kryia jooga on praktika mis loob ja toetab eluenergiat, aitamaks luua sügavamat ühendust iseendaga, teistega ja Maaemaga.

Ta on kaasasutaja Soomes Fagervik-is tegutsevale rahvusvahelisele kommuunile Solbacka ning kaaslooja Dragon Temple ja Sacred Earth Festivalile Lõuna-Soomes.

Jagamisring südames: Avatud paarisuhted

Ring avatud paarisuhetest. Petra ja Charlie on olnud suhtes 20 aastat. Läbi selle on toimunud nende sügav kasvamine. Ühiselt on nad käinud läbi sügavaid mõõnasi, mida ei saa vältida kui oled teinud ühiselt valiku jagada armastust ja elu rohkem kui ühe inimesega. Selles ringis kutsuvad nad kaasa kõiki osalejaid jagama oma lugusi ja kuulama teiste kogemusi.

On aeg mõista Armastuse sügavamat olemust ja julgeda kuulata oma südame sosinaid.

Töötuba viivad läbi Charlie Jespergaard ja Petra Kaya.