Petra Kaya

tantrika, yogiini

Petra Kaya

Petra teeb teraapiaid, juhendab töötubasi ja koolitusi. Nende aastate jooksul on ta loonud unikaalse teraapiavormi, ühendades shamanismi ja tantra. Tema animistlik lähenemine elule loob kehatööst unikaalse tantsu kehalt- kehale tehnikate näol, mis on terviklik ja sügavalt intiimne. Keha kui hinge tempel on tema lähtekoht hoidmaks ruumi pühale eluenergiale. Selle põhjal loob Petra sügavaid kogemusi pakkuvaid hingerännakuid, tervendavaid helirännakuid ja trummitseremooniaid, kasutades mängulist atmosfääri.

Ta on kaasasutaja Soomes Fagervik-is tegutsevale rahvusvahelisele kommuunile Solbacka, kaaslooja Dragon Temple ja Sacred Earth Festivalile Lõuna-Soomes.

Kehalt kehale massaaž armsamaga

Mänguline ja praktiline töötuba. Lihtne viis masseerida teineteist, kasutades oma tervet keha. Erinevate kvaliteetide saamiseks, kasutame elemente (tuli, õhk, vesi, maa) meid ümbritsevast loodusest. Armastav puudutus käib läbi saamise ja andmise.

Tule oma armsama või sõbraga. Võta kaasa lina või rätik, sarong ja massaažiõli.

SHAMANISTLIK TRANCE-TANTS

Shamanistlikus trance- tantsu töötoas saame terveneda läbi tantsu. Turvalist ruumi hoiavad kehatöötegijad ja shamanistlikud tervendajad. Läbi ringi, mille moodustavad tantsijad ja muusikud, viib sind laineharjale trummide ja didgeridoo helide sümbioos. Olles valmis astuma ringi ning oma protsessi, saab alguse tervendus, mis on toetatud kõigi teiste osalejate poolt. Kasuta oma keha, häält ning ava aken oma sisemaailma.

Tule mugavates riietes.

Töötuba viivad läbi Petra Kaya ja Dagmara Enigma.

Jagamisring südames: Avatud paarisuhted

Ring avatud paarisuhetest. Petra ja Charlie on olnud suhtes 20 aastat. Läbi selle on toimunud nende sügav kasvamine. Ühiselt on nad käinud läbi sügavaid mõõnasi, mida ei saa vältida kui oled teinud ühiselt valiku jagada armastust ja elu rohkem kui ühe inimesega. Selles ringis kutsuvad nad kaasa kõiki osalejaid jagama oma lugusi ja kuulama teiste kogemusi.

On aeg järgida Armastuse kutset ja julgeda astuda oma südameteed!

Töötuba viivad läbi Petra Kaya ja Charlie Jespergaard.