Nathan Marcuzzi

Somaatilise kehatööterapeut

Nathan Marcuzzi

 

Algselt Vancouverist pärit, Nathani vaimne teekond algas 14- aasta vanuselt kui tema teatritundide õpetaja keskkoolis tutvustas talle hatha joogat ja meditatsiooni ning tema isa Jiddu Krishnamurtit. Kaheksa aastat hiljem, 2003. aastal tundis ta kutset oma kogemuste süvendamiseks ja hakkas uurima erinevaid vaimsuse võimalusi kundalini -põhistest õpetustest Katmandus, vipassana koolitustest Kanadas, millele järgnes tema initsiatsioon reiki 1. ja 2. tasemele Kirde -Tais. Ta oli nendele praktikatele pühendunud ligi 12 aastat, mille järel tekkis stagnatsioon. See stagnatsioon viis ta tema praegusele teekonnale. 2015. aastal tundis ta intuitiivset tõmmet Rootsis toimuva tantrafestivali suunas, kus talle tutvustati hingamistööd, turvise vabastamise tehnikaid ja seda, mida ta praegu kutsub somaatiliseks ekstaatiliseks kogemuseks.

 

„See festivalikogemus mitte ainult ei muutnud mu eluteed, vaid muutis täielikult seda, kuidas ma elu ja seksuaalsust vaatasin. Ärkasin reaalsusele, et oma elujõu või seksuaalenergia joondamine võib tuua suure ärkamise. Ma pole kunagi tundnud end nii teadlikuna, et minu tõeline olemus - minu autentne, muutumatu olemus - on minu sees siin ja praegu ning et kogu universaalne ülevus ja ilu on igal hetkel kättesaadavad. ”

 

Lisateabe saamiseks külasta www.somagetic.com/about või vaata seda videot tema teekonnast: https://youtu.be/4b-X30AHZmc

TURVISE VABASTAMINE

Turviseid võib kirjeldada kui traumaatilisi või emotsionaalseid kogemusi, mida pole täielikult tunnetatud ega integreeritud. Selle asemel salvestatakse need meie füüsilisse, emotsionaalsesse ja energeetilisse kehasse.

Turvise eemaldamine on kogemus nende somaatiliste ja energeetiliste blokeeringute läbimisel ja vabastamisel, kasutades hingamist, heli, energia kanaldamist, õrnat raputamist ja šamanistlikke võtteid.

Näiteid somaatilise turvise vabastamisest:

https://youtu.be/cH5QGKcSlXo

https://youtu.be/XZKDTTV04DY 

SOMAATILINE EKSTAATILINE KOGEMUS

Tuginedes iidsetele energiapraktika süsteemidele nagu elujõuga tervendamine, gi gong ja reiki, somaatiline ekstaatiline kogemus ( mis on tihtilugu kirjeldatud kogukeha energeetilise orgasmina ) annab võimaluse saavutada sügavam ühendus iseendaga, vabastada meie seksuaalne,- loominguline,- ja elujõuenergia ning saavutada avardunud teadvuseseisund ja õndsus. See on dünaamiline protsess, mis aktiveerib meie parasümpaatilise närvisüsteemi, tugevdab meie uitnärvi ja lõpuks toetab meid taasühendamisel meie energeetilise kehaga. Somaatiline ekstaatiline kogemus pole seksuaalne massaaz. Tegelikult see hõlmab väga vähe füüsilist puudutust.

Samuti on oluline märkida, et iga ekstaatiline kogemus on vastuvõtjale ainulaadne, sõltudes alistumise tasemest, lubamisest ja energiatundlikkusest.

Näiteid somaatilisest ekstaatilisest kogemusest:

https://youtu.be/SV4CskxMUZY

https://youtu.be/8HcB6LYviXk

https://youtu.be/_XzGc5XYxyc