Margus Sarmet

tantrist, transpersonaalne terapeut, tantraõpetaja, insener, ruumihoidja, seksuaalhariduse edendaja, joogi

Margus Sarmet

Olen tegelenud tantraga ja joogaga alates aastast 2011, selle ajaga on tantra ja jooga minu elu tundmatuseni muutnud. Minu elukvaliteet, rahulolu iseendaga, keskendumisvõime, tootlikkus, enesekindlus, sooritusvõime ja enesetunne on tohutult paranenud. Peamine põhjus miks ma tantraga tegelen on vaimne pürgimus. Olen veendunud, et meil kõigil on võimalik jõuda valgustumiseni juba selle elu jooksul, vajalik on eelkõige piisav pürgimus ja pühendumine. Pean tantrat üheks kõige võimsamaks vaimseks süsteemiks ja kiirteeks isiklikus arengus, vaatamata sellele, et vahel „põrutab“ sellel teel üsna tugevalt.

 

Minu seksuaalse tantra õpingud said alguse Bhairava joogakoolis ja jätkusid Agama joogakoolis Tais. Agamas läbisin ka tantaõpetaja kursused. Mitteseksuaalset tantrat ehk paremakäe tantrat olen praktiseerinud alates aastast 2014 Shivoham Tantra liinis Guruji Rajkumari juhendamisel. Olen lõpetanud hatha jooga täieliku kursuse Isvara joogakoolis ja minu kundalini jooga õpetaja ettevalmistus pärineb rahvusvahelisest Karam Kriya joogakoolist. Lisaks olen läbinud loendamatu hulga kursuseid erinevatelt õpetajatelt.

 

Formaalhariduselt olen teadukraadiga ehitusinsener (TTÜ), lisaks olen kaitsnud kraadi ka strateegilises juhtimises (TÜ) ja organisatsioonikäitumises (TLÜ).  Jätkan oma arenguteed õppides Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis „Teadlik Mina“.

 

Oma igapäevase leiva teenin ehitusvaldkonna eksperdina, lisaks olen ettevõtja (vaata: www.acto.ee ja www.mustkuuslauk.ee) ja investor, seksuaalhariduse edendaja ja korraldan erinevas formaadis tantrasündmusi ja ka teadlikkusele suunatud laste-ja noortelaagerid. Olen ka praktiseeriv transpersonaalse psühholoogia terapeut.

 

Minu maailmapilt on holistiline ja tean, et kõik mõjutab kõike. Seega püüan nii isiklikus elus kui ka oma õpetustest lähtuda mõõdukuse põhimõttest. Olen veendunud, et isikliku kõrgema eesmärgi omamine ja pidev strateegiline järgimine on edu pandiks kõigis ettevõtmistes, olgu see siis majanduslik heaolu või isikliku arengu kõrgeim aspekt. Isiklikes praktikates ja oma õpetustes integreerin iidseid tarkusi kaasaegete teadmistega, leidmaks seeläbi tõde minus eneses.

 

Loodan, et saan killukese oma teadmistest ka Sulle edasi anda.

 

Vaata ka: www.tantratants.ee, www.learn2love.org, www.mustkuuslauk.ee, www.kohtuekspert.ee, www.acto.ee