Kristjan Puusild

Psühhoterapeut, hingeuurija

Kristjan Puusild

Olen hingeuurija, minu kohta leiab infot seekord luuleridadest.

Ma vaatan vaimustatult südame nurka
ei peida silmi, nähes pattude hulka
olen eluvaimu vallatu vari
mu vennast Luciferist tehtud on sari

Ma lendan ringi piki mandreid ja saari
vahel puudutan mõnd armunud paari
nende südametes sünnib siis maru
ja mitte keegi ei saa millestki aru

Pärast suudlusi ma poen teile põue
ning esitan siis ühe kavala nõude
et näitaksite teineteisele patte
oma hingeruumi varjud kõik ette

Mu veenides voolab
jumalate helisev veri
ning mu näos põlevad
surnud tähtede leegid

Kui maabun, tunned mu ära
mu elu ja väe ja sära
siis astud südamega vastu
ning pistad mu armastuse tasku

LOE KRISTJANI KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Esimene tantristlik kogemus oli nii sügav, ootamatu ja liigutav, et sellest jääkski kirjutama ja samas ei taha, sest see oli väga isiklik.

Mul ei ole tantristlikke praktikaid, mis on minuga alati kaasa, kuid pean oluliseks end praktikatesse häälestada ning nii kehaliselt kui hingeliselt kohale tulla.

Teeksin praktikat Denzel Washingtoniga, sest ta on vägev sõjamehe ja kuninga arhetüübi esindaja.

Filmi ei tea aga raamat oleks vast Maarja-Magdaleena käsikiri.

Loeng: Tantristlik eluviis - hingestatud isikliku ja paarisuhte kasvamise võimalused?

Selle loenguga uurime, millised on tantristlikke põhimõtteid järgiva igapäevaelu ja paarisuhte võimalused kaasaegses maailmas ning otsime vastuseid järgmistele küsimustele: kuidas ja millest lähtuvalt on võimalik rakendada tantrislikke praktikaid nõnda, et see toetaks isiksuslikku psühholoogilist küpsemist ning paarisuhte arengut? Milliste raskustega ja väljakutstega tuleb paarisuhtes silmitsi seista ning kuidas on võimalik targalt suhet ja iseennast hoida ka pingelistes olukordades? Kuidas leida tasakaalu isiklike vajaduste ja paarisuhte toimimiseelduste vahel? Milliseid võimalusi tantristlikest õpetustes lähtuv paarisuhe annab? Loengule on teretulnud kõik ning ei eelda alastust! 

Praktiline töötuba: kontakti loomine haprate kohtadega hinges (lapse, ema, armastaja, anima ja animuse arhetüüpidega)

Selles töötoas süüvime erinevate tehnikatega inimhinge piirialasid, püüdes kontakti saada haavunud või haprate hinge osadega. Selleks, et inimene saaks olla õnnelik, elada täisväärtuslikku ja tasakaalustatud elu, luua tähenduslikke inimsuhteid on vaja, et ta tunneks oma läbikäidud teekonda ning mõistaks, kuidas arenguteel tähelepanuta, hoole või armastuseta jäänud osad nõuavad varem või hiljem endaga uuesti tegelemist. Töötoas püüame nende osadega kontakti saada ning anda neile võimalus terveneda. Loome kontakti nii haavunud lapse, poolikliku armastaja kui avastamata anima/animusega. Töötoa eesmärk on teadvustada oma haavu ning ebatäiuslikkusi, aktsepteerida neid ning anda endale võimalus nendega suhestuda. Töötuppa on teretulnud inimesed, kes on varem teinud keha või hingetööd ning on valmis vaatama sügavale endasse. Töötuba ei eelda alastust.