Katrin Kivi

BlissJooga looja ja õpetaja, Holistiline ja Süvahingamise terapeut, Open Mind Retriitide looja, Kandimaa Joogatalu looja, Moedisainer

Katrin Kivi

Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

Mind inspireerib ruumide loomine ja hoidmine ning see on materialiseerunud südamega ehitatud Kandimaa Joogatalus Saaremaal. See on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriitide loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust, tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud.

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Hirm, viha, süütunne ja häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Vaimsed praktikad ja töö iseendaga tõstavad sinu sagedust. Töö iseendaga tähendab brutaalset ausust ja enda kogemusest võin öelda kui vabastav see võib olla.

Aina rohkem ja rohkem olen ma kontaktis oma andega näha selget pilti, seoseid ja takistusi, mis ei lase inimesel kõrgemale sagedusele tõusta. Oma töötubades ja praktikates kasutan oma annet loominguliselt just niipalju kui grupp on valmis vastu võtma.

Kõrgeimad võnked on tänutunne, õnn ja armastus. Sa tunned iseenda loovat väge ja tead, et sina saad ise valida kus sagedusel sa soovid olla ja mida oma ellu luua. Mina elan elusat elu ja kutsun kõiki kaasa sellesse sagedusse!

Rohkem infot leiad:

https://www.openmind.ee/

LOE KATRINI KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Minu esimene tantristlik kogemus oli 2015 a Bali reisil, kus kogesin spontaanselt sõbra poolt pakutavat energeetilist massaazi. Mul kaeti silmad ja ma ei osanud midagi oodata kuna kehakontakti polnud. Lamasinteadmatuses päris tükk aega kogedes soorituspinget - meel ütles, et pean ju kuidagi reageerima. Sel hetkel, kui lasin kõigel minna, lubasin kontrolli vabaks, hakkas keha mängima ja lainetama. Kogesin võimsat energiate voolu ja liikumist kehas olles samal ajal hämmingus ja imetluses, et kas see on tõesti võimalik. See kogemus avas mu keha energiad ja sealt enam tagasiteed polnud.

Minuga käib kaasa joogapraktika, mis on olemuselt küllaltki tantristlik. Minu jaoks on oluline olla kehas kohal, nautida, lubada häälel ja liigutustel naudingut väljendada, lõdvestuda.

Võibolla võiks see olla Daniel Odier, kuna mind väga puudutas tema raamat Tantra. Erootilisuse püha mõõde.

Mind panevad kaasa naerma kõik tantra paroodiad, sest on ülimalt oluline osata iseenda üle nalja teha. Nali ja naer on omadused mis tõstavad meid muust loomariigist kõrgemale. Naerda ja nalja teha on nii inimlik ja samas nii avardav ning vabastav. Täpselt nagu teadlik seksuaalsus.

HINGAMISRÄNNAK: Kehatraumade ja variuskumuste vabastamine

Pulseeriva süvahingamisega on võimalik luua otseühendus kehaga, meele tasandist “üle hüpates”. Selle kaudu toimub teadvuse tasandi muutus. Hingamise protsessi minnes annad sa kontrolli oma kehale ning meele ja ego tasand ei saa sind takistada. Keha hakkab ise vabastama minevikus kinni jäänud emotsioone ja pingeid. Seekord loome ruumi just seksuaalsusega seotud traumade ja variuskumuste vabastamiseks. See protsess võib olla ebamugav, kuna sinu vari saab tulla nähtavale. Usaldades teekonda on võimalik keha tsandilt need mustrid kiirelt puhastada.

Seisund kuhu sa sessiooni lõpuks jõuad on midagi maagilist. Inimesed on seda kirjeldanud kui avardumist, uuestisündi, täielikku lõdvestust ja õndsat olekut. Selle kogemuse integreerid sa oma kehasse ning saad ka igapäevaelus selle olemusse häälestuda.

BLISSJOOGA: Kehatöö läbi naudingu

Me oleme kõik energeetilised olendid ja energia olemus on liikumine. Meile on antud keha, et tunda ja kogeda energiate liikumisi. Ka orgasm on energia mäng kehas. Jäigad hoiakud ja negatiivsed mõttemustrid väljenduvad nii jäigas kehas kui igapäevases elus. Hea kontakt kehaga avab meie tunnetuse andurid.

BlissJooga on orginaalne voolav joogastiil, kus pearõhk on iseenda keha tunnetamisel ja nautimisel. Alustame tundi rahuliku kohanemisega, seejärel loome kohtakti kehaga. Keha aktiveerimine ja venitused valmistavad sind ette väikeseks hingamismeditatsiooniks, kus võid saada väga võimsa ühenduse ja orgastilise kogemuse! Tunni lõpetab sügav lõdvestus koos helirännakuga. Kõik see kombo töötab suurepäraselt kogu meie tervikolemusega ning järjepidevalt praktiseerides saame tõsta oluliselt oma elukvaliteeti.