Jon Skelton Pearson

Psühhoterapeut, Transformatiivse elustiili nõustaja

Jon Skelton Pearson

Jon on töötanud psühhoterapeudina, transformatiivse elustiili nõustajana ja joogaõpetajana üle kolmekümne aasta. Ta alustas kaasaegse tantra praktiseerimist 2015. aastal ja praktiseeris viis aastat tantrameistri John Hawkeni juures: ta on John-í keskuse Paths of Transformation üks õpetajatest. 

Jon on läbimas koolitust Awaken As Love (ühendades kaasaegse tantra, integraalse teooria ja Biodanza) James Stevensoni juhendamisel ning on Christopher Hareesh Wallise juhendamisel läbinud kuuekuulise intensiivse tantristlikku ümbersünni Kaula/Trika traditsioonis.

Jon on alati püüdnud tungida Müsteeriumi enda südamesse, tundes naudingut selle üle, kuidas kõik koos tantsib. Ta mediteerib, venitab ja on tänab iga päev ning elab koos oma naise Rose'iga tantristlikku elustiili ( kes on samuti John Hawkeni üks õpetajatest ).

Jon elab Brightonis, UK-s. Ta veab seal psühhoteraapia-, coachingu- ja supervisioonipraktika praksist ning samuti kohtub klientidega veebi vahendusel. Oma õpetusi jagab ta üle maaillma põimides klassikalise ja kaasaegse tantra. 

Jon Skelton Pearson 

Shivashakti Embodied Awakening

Facebook: Elderflower

LOE JONI KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Esimene tantrakogemus oli aastal 1984. Mind tõmbas mediteerima Sri Yantra üle. Mille tagajärjel täitus mu kolju sisemus kiirgava valgusega.

Esimene "kaasaegne tantristlik" kogemus oli mu naise käte vahel, kes andis mulle pühitsuse 2016. aastal.

Kasutan alati keskkanali tööd, mikrokosmilise orbiidi ringlust, viie meele teadvustamist, kaastunde praktikat ja erinevaid hingamistöö vorme.

Ma teeksin tantrapraktikat Madonna, Judi Denchi või Al Pacinoga: igaühega, kellel on tugev energia. Sellega oleks lõbus mängida.

Kõige tantristlikumad filmid, mille vahel valida: Star Trek 1, Live Die Repeat ja Generation Z.

Töötuba: Dark Eros

Dark Eros on legendaarse tantrameistri John Hawkeni meisteritöö ja see sissejuhatus on loodud selleks, et äratada isu festivalikülastajates, kes on uudishimulikud ja soovivad hiljem osa võtta Dark Eros kuuepäevasest intensiivsest programmist.

Põhimõtteliselt uurib Dark Eros dünaamiliselt meie endi varjatud aspekte, töötades meie tumedate ja „vastuvõetamatute” tungidega, meie sooviga üle astuda ja meie esimese tšakra seksuaalsusega (iseendaks olemise eksistentsiaalne erootika, erinevalt teise tšakra ühendusest / energeetilisest ühinemisest).

Me töötame oma sooviga karistada ja saada karistatud ning sooviga kontrollida ja olla kontrollitud. Töötame selle nimel, et muuta seksuaalne häbi ja süütunne tervendavaks, meeldivaks energeetiliseks kontaktiks. 

Dark Erost ei tohi segi ajada BDSM-iga. Viimane tekib sunnist ja kinnisideest, samas kui Dark Eros praktikad viivad meid meie sügavaimatesse motivatsioonidesse, leides sealt vabanemise läbi naudingulise piiride ületamise.

Selles töötoas teeme koos partneriga kaks Dark Eros praktikat. Alastus on valikuline, kuid eelistatav. Üks neist praktikatest hõlmab piitsa kasutamist, kuid mitte valu tekistamiseks, vaid massaaživahendina energia vabastamiseks, tõstmiseks ja liigutamiseks.

Tulge avatud meelega, avatud südamega, iseendana ning võtke tekk ja istumispadi kaasa. 

Portaal ekstaasi: erootiline Kašmiiri massaaž

Selle töötoa struktuur on mõeldud kahele inimesele, kes soovivad töötada üksteisega füüsilise ja emotsionaalse intiimsuse sügavaimal tasandil. See koosneb rituaalsest ruumi loomisest, klassikalisest Kašmiiri massaažist ja soovi korral vajra/yoni naudingust. 

See ruum saab laetud tugevalt erootilise energiaga ja su enesetunnetus võib selles konteineris lahustuda. Seetõttu loome maandava lubamise praktika ning määratleme piirid. Alles siis kui oleme loonud sügavaima turvalisuse, riietame end rituaalselt lahti ja alustame õlimassaažiga. 

Yoni/vajra naudingu lisamine on valikuline ja seda õpetatakse aeglase protsessina, mis soodustab pigem tundlikkust kui tantristlikku stimuleerimist.

Ootan teid sellesse pühasse ruumi, mis on loodud selleks, et viia harmooniasse teie füüsiline iha, avatud süda ja lõõmav vaim.

Palun tule töötuppa kindla partneriga, kellega sa oled valmis sellel tasemel lähedust kogema. Võta kaasa oma joogamatt, pehmem pleed, lina või rätik ja massaažiõli.