Janie Petersen

TANTRISTLIKE SUHETE COACH

Janie Petersen

Janie on pofessionaalne tantristlike suhete coach ja ta naudib jagada oma kirge tantrast kõigis elu valdkondades. Ta armastab luua transformatiivseid keskkondi paaridele, kaasates nii nad muutustesse. 

Ei ole oluline, kas sa oled uustulnuk tantras või oled olnud sellel teekonnal pikalt, Janie viib sind transformatiivsele ja elu muutvale teekonnale, kus ta näitab sulle erinevaid tantristlikke tööriistu, kuidas olla suhtes nii, et sa tunneksid ennast elusana ja kodus oma kehas, omades sügavat ühendust oma partneriga ning avades oma kõrgeima potensiaali naudingutele. 

Janie on läbinud põhaliku koolituse ja saanud tunnistuse Laila Martini 650h+ Sex, Love and Relationship suhtetreeneri sertifikaadi aastal 2019. 

Paar aastat on ta olnud tegev enda online ettevõtmises Tantra Mama, kus ta õpetab lapsevanematele, kuidas kasvatada oma väge teadvaid lapsi keha- ja seksuaalsust aksepteerivas keskkonnas, samas ka ise seksuaalselt arenendes.

Janie edastab oma kirge elu ja armastuse vastu kõikjal, kuhu ta läheb, omades viisi inimestega ühenduse loomiseks, mis avab nende südamed kergusega ja sügavuti.

Veebileht: www.comealittlecloser.se 

Instagram: @tantramama 

LOE JANIE KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Ma osalesin aastal 2016 Austraalias Brisbanes naistele mõeldud töötoas “Devotional Erotic Dance”  ja see tõi suure transformatsiooni mu ellu. 

See oli minu esimene tantra töötuba ja ma armastasin sellest iga hetke. See oli esimene kord üle väga pika aja, kui tundsin end oma kehas koduselt, eriti kui sain kogeda metsikut ja ürgset naist enda sees.

Mulle meeldivad rinnamassaažid ja yoni massaažid. Need on mu endasse tulemise praktikad, mida ma kogen samuti koos oma partneriga. Samuti meeldivad mulle praktikad, mis on seotud 5 meelega, aktiveerides naudingud ning tulla tagasi enda ja oma keha juurde. Sellest kohast meeldib mulle teiste inimestega suhestuda. 

Üks osa minust soovib teha Putinile rinna, lingam - ja eesnäärme massaaži, mähkides teda nii suurde armastusse, et see väike poiss tema sees tunneks end turvaliselt ning saaks avaneda rohkem armastusele, kaastundele ja taas leida usaldus inimsuhetes.

Usun, et see vajab veel avastamist ja olen selle nimel täiesti valmis! Pean siiski tunnistama, et ma ei ole suurim filmifänn, sest meedia on minu enda suhtele mu kehaga ja seksuaalsusele nii palju kurja teinud.

Ma pean veel tagasi saama usalduse meelelahutusmaailma vastu. Ma arvan, et Netflixil on mõned head seriaalid, nagu Goop, Principles of Pleasure, Sex Education… Mulle meeldivad ka mõned erootilised, ürgsed ja sensuaalsed stseenid filmides Vikings ja Outlander.

Töötuba: Avastades Yonit ja Lingamit

Sisenege pühasse seksuaalsuse ruumi kellegagi, keda usaldate ja kellega soovite sügavamale rännata. See yoni ja lingami rituaal sisaldab intiimset jagamist, kerget orgastilist hingamist ja transformatiivset protsessi - ühendades oma süda enda seksuaalkeskusega (palume töötuppa tulla paarides).

Teraapiad festivalil

Palun broneeri enda teraapiad infotelgis:

Janie yoni massaaži rituaal naistele (90min)

Janie ja Fredriku sessioon privaatselt või paaridele (75min)