FREDRIK SWAHN

Tantra Coach, Sertifitseeritud hääle instruktor

Fredrik Swahn

“Olgu su kirg elu vastu tugevam kui hirm ebaõnnestumise ees”

Fredrik Swahn on professionaalne esineja ja artist juba rohkem kui 25 aastat, ta on omandanud hariduse hääle instruktorina Royal Music Academy of Stockholmis ja teda võib pidadada üheks säravamaiks töötubade läbiviijaks.

Fredrik on loonud ja juhtinud erinevaid meesterühmi ja tantristlike paaride retriite kogu Rootsis. Ta on olnud tantrateel üle kümne aasta, kuid jätkuvalt püüdleb laskuda veel sügavamasse audentsusesse inimestega tema ümber, jagades oma kirge teadlike ühenduste ja püha seksuaalsuse vastu.

Fredrik armastab luua transformatiivseid töötubasi, mis on raamitud tema võimsate live esitlustega, mis sütitab osalejaid veel rohkem avanema oma haavatavuses, kohalolus, südame avanemises läbi heli, hingamise ja tõelise intiimsuse.

https://youtu.be/aGzkeap_0-4

LOE FREDRIKU KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Minu esimene tantristlik kogemus oli 20+ aastat tagasi, leides viise, kuidas hingamise kaudu seksuaalselt aeglustada ja avaneda sügavamaks kohtumiseks väga intensiivses abielus, kus oli 4 last…

Ma pean siiani harjutama, kuidas peast, mõistusest ja sõnadest välja tulla, et kohtuda oma partneriga teisel tasandil, kus kõik meie inimlikud kokkutõmbed ja vajadus olla täiuslik langeb ära. 

Koos Putiniga, anaalset tööd tehes, et tuua temasse rahu.

Multifilm “Inside Out” näitab meile lihtsalt ilusal viisil, kuidas meie närvisüsteemi vajadust avanemisel toetada turvalisuse, armastuse järele läbi tantra.

Töötuba: Avastades Yonit ja Lingamit

Sisenege pühasse seksuaalsuse ruumi kellegagi, keda usaldate ja kellega soovite sügavamale rännata. See yoni ja lingami rituaal sisaldab intiimset jagamist, kerget orgastilist hingamist ja transformatiivset protsessi - ühendades oma süda enda seksuaalkeskusega (palume töötuppa tulla paarides).

Teraapiad festivalil

Palun broneeri enda teraapiad infotelgis:

Fredriku häälekasutuse privaatne sessioon (45 min)

Janie ja Fredriku sessioon privaatselt või paaridele (75 min)