Mida Tantrafestival mulle annab?

Ettevaatust, tegemist on tantraga, see võib muuta kogu Sinu elu! Tantrafestival annab Sulle kogu eluks 4 meeldejäävat päeva, mis võib mõjuda niivõrd vägevalt, et otsustad keerata terves elus uue lehekülje.

Tantrafestival annab sulle võimaluse tutvuda ca 16 erineva õpetajaga nii Eestist kui välismaalt, et nautida, kogeda ja tunnetada,  kas ja kes on just see kelle õpetused just sinuga resoneeruvad.

Tantrafestvalil on rohkem kui 30 erinevat töötuba, rituaali ja koosloomist, millest saad valida just endale sobivaimad, jõudmaks iseendas samm sammult ikka sügavamale.

Tantrafestivalil saad nautida kolmel korral päevas tõeliselt head vegantoitu… ja tunda kui hea ja kõrgendatud tunde see sulle annab. Äkki avastad hiljem et selline dieet sobib sulle alaliselt…

Tantrafestivalil saad kuulata suurepärast muusikat, näha hingematvaid esitlusi, tantsida ennast hingetuks, isegi siis kui sa pole üldse „tantsija tüüp“, nautida suurepärast ilma ja loodust, saunatada ja ujuda ja mis kõige tähtsam, suhelda imeliste inimestega, kes on kohale tulnud kõik samal eesmärgil – ÖELDA ELULE JAH!

Tantrafestival annab sulle imelise kogemuse kogu eluks, tule kohale ja koge seda kõike. Oled seda väärt!

„Iga teekond saab alguse esimesest sammust“