Mida ma peaksin teadma tantrafestivalile tulles?

Tantrafestivalile võid tulla nii üksi, koos sõbra või sõbrannaga, oma vana või uue elukaaslase või abikaasaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.

Oleme Tantrafestivali programmi kujundanud selliselt, et alati leiaks endale sobiliku töötoa nii päris algaja, kui ka juba tubli edasijõudnu, samuti on läbivalt töötoad paaridele.

Tantrafestivalil hoolitseme sinu vajaduste eest nii nagu oskame, otsuse kohale tulla, osaleda, kogeda ja võib-olla ka enda piire kompida pead tegema sina ise. Valik jääb loomulikult sulle. Alati ja kõikides töötubades on sul valikuvabadus osaleda või loobuda. Osale või tee praktikat kaasa ainult siis kui tunned, et see on sinu jaoks õige. Kui tunned, et midagi ei ole sinu jaoks, siis ära lase grupil ennast kaasa vedada. Täiskasvanud inimesena võtab vastutuse enda eest igaüks ise.

Kõik tunded ja emaotsioonid on õiged. Valet tunnet ega emaotsiooni ei ole olemas. Taju ja vaatle ennast ja neid emotsioone ning tundeid, ning luba endal neid kogeda, võta selleks aega. Tantrafestival on selleks turvaline kohta, et tunda kõiki tunnetespektreid. Pea meeles ka emotsioon on lihtsal energia, see võib olla kütuseks Sinu vaimsel arenguteel, õpi seda juhtima, me aitame sind.

Nii sinu enda kui teiste puhul ainult selge „jah“ tähendab „jah“, „ei“ on „ei“ ja väga oluline on, et ka „võib-olla“ on „ei“ ja ka „natukene“ on „ei“. Kui otsustada ütelda „jah“ millele iganes, siis tee seda täiel rinnal ja naudi seda. Kui keegi ütleb sulle „ei“ või „võib-olla“ või „natukene“, siis võta seda selge „ei“-na. Austa enda ja teiste otsuseid ning pea meeles, et nii Sinul kui kõikidel teistel on õigus oma otsust muuta, mistahel hetkel. Me lähtume austusest teineteise ja iseenda vastu.