Kaari Shiromani

tantrika, jogiini

Kaari Shiromani

Kaari Shiromani on tantrika jogiini, kelle isikliku praktika lemmikud kuuluvad bhakti-, hatha- ja laya jooga tehnikate hulka. 2018. aastal lõpetas ta 24 tasemest koosneva Agama tantristliku joogakooli õppeprogrammi ja talle omistati roheline särp joogas. Joogaõpetaja koolituse läbis ta 2014. aastal ja täna on ta traditsioonilise tantrajooga vanemõpetaja koolitades joogaõpetajaid ja andes iganädalasi tasemeõppe tunde Viljandi SpiritHUBis ning initsiatsioonitunde Tallinnas Isvara Joogakoolis. Eriliselt paneb tema silma särama bhajanite laulmine ning ta teeb ka tantristlikke tervendussessioone, energia- ja heliteraapiat, viib läbi joogalaagreid ja enesearengu retriite naistele.

Dasha Mahavidya ehk Kümme Suurt Kosmilist Väge

Tantristlik maailmavaade jagab kogu Shakti (Loodu, Universumi, Maailma) selle paremaks mõistmiseks Kümneks Suureks Kosmiliseks Väeks. Sadhanat ehk praktikat, mis läbi telepaatilise resonantsi viib sügava ühildumiseni ürgnaiseliku energia olemusega nimetatakse Dasha Mahavidyaks ehk Kümneks Teekonnaks Tegeliku Teadmiseni. 

Loengus tutvustame neid kümmet suurt kosmilist väge: Kali, Tara, Tripura Sundari, Bhuvaneshvari, Tripura Bhairavi, Cinnamasta, Dhumavati, Bagalamuki, Matangi ja Kamalatmika. 

Samuti vaatame, millised on mõned viisid nende energiatega resonantsi loomiseks.

Hommikune Hatha jooga