Elina Vas

kirjanik, poeet, rahu antropoloog

Elina Vas (Läti)

Elina Vas on kirjanik, poeet, reisija ning rahu antropoloog, kuid oma sügavamais müstilises natuuris unistab ta Uue Maailma võimalustest. 

Oma reisidel laias maailmas Lõuna-Ameerikas, Himaalajas, Taimaal ja teistes kohtades on Elina Vas leidnud võimalusi, kuidas transformeerida elu suuremasse rahusse. 

Oma partneri Charlie Vas-iga on nad aastaid juhendanud resonantsrituaale ja transformatiivseid retriite. Hetkel juhib ta kabalistlikke taro seminare Thirteen Dreamers Müstikakoolis Riias. Ta on A.U.R.A Hypnosis / RAAH Reiki praktiseerija, tehes individuaalseansse ja juhendades gruppe. 

Elina Vas-i nägemusi maailmast ja müstilisi kogemusi on avaldatud läbi kuue luulekogu. Köidete luuletused on kokku pandud visionäärsete naiste grupi poolt nimega ‘Sisters of the Holy Pen’ (edited by P. Eakins) (sistersoftheholypen.com).

Niimoodi jagades neid iidseid müstilisi teadmisi on Elina sooviks aidata otsijatel leida nende sügavaim olemus. See, mis resoneerub aina enam ja enam üksmeelselt vabaduse & rahuga.

www.welovemystic.com

LOE ELINA KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Minu esimene tantristlik kogemus sai alguse palju varem kui minu teadvusesse jõudis sõna tantra. Ma kasvasin väga vabas ja paganlikus keskkonnas ja oma  teismeea veetsin ma avastades oma keha ja energiaid. Juba väga varajases eas kogesin, et terves paarisuhtes on midagi veel sügavamat kui see, mida kirjutatakse ajakirjades ja näidatakse televisiooni seriaalides. Raamatu “Kama Sutra” lugesin ma läbi juba enne 20 eluaastat. Erinevaid tantra traditsioone ja praktikaid sain kogeda aastate vältel festivalil “Gara Vasara” ja teistes kohtades.

Teadlik hingamine on osa mu meditatsioonist ja osa mu elust siin Maal. Samuti armastada ja hoida oma keha. Veel praktiseerin, kuidas rahustada oma mõtlevat mõistust. See aitab hoida südame lahti, et olla avatud uutele armastavatele kohtamistele. 

Ainuke vastus, mis tuleb mu mõttesse on: ma sooviksin seda praktiseerida mu abikaasa Charlie Vas-iga (kes on natuke kuulus). Ma sooviksin saada 3 täispikka päeva ja kogeda temaga vabalt voolavat tantristlikku voogu. Vaid meie kahekesi, vaid meie armastuse praktikad…kaunis looduses…imelises kohas.

Rumi on kõige tantristlikum poeet, minu arvates. Ma loodan, et temast on tehtud ka film:)! 

Töötuba: Loova Ema ja Isa äratamine

(Charlie & Elina Vas)
www.welovemystic.com

Vanaaegne tarkus räägib kahest peamisest jõust meie universumis.

Kaks jõudu, mis loovad kõik olemasoleva – igavene mees-/isa energia ja igavene nais-/ema energia.

  • Igavene Meesenergia plahvatab ja kiirgab Valgust. Ta on tarkus, rahu ja kosmiline seadus.
  • Igavene Naisenergia/Ema energia on avar ja vastuvõtlik Kosmiline meri. Ta on Suur Looja, tingimusteta Armastus.

Need kaks magnetilist teadlikku jõudu liiguvad ja loovad meie universumi igavesti.

Nad on suured armastajad. Need teevad meie olemasolu võimalikuks. Meil, inimestel kui nende armastatud lastel on sama jõud – külvata ja luua...

Loomingulisus individuaalses inimeses saab olla täiel määral siis, kui mehelik ja naiselik energia voolab vabalt läbi, kuid mitmel korral on see blokeeritud.

Oma praktikas töötame oma vaimu/keha/vaimuga, et taasaktiveerida meist igaühe mehelik/naiselik energia.

Selles töötoas harjutame:

  • Hingamist
  • Pühade armastuse sõnade laulmist
  • Kundalini äratamist läbi juhendatud meditatsiooni
  • Liikumist kahes kosmilises voolus (binauraalsete rütmide ja elava muusikaga).

TÖÖTUBA: MERKABA VALGUSKEHA AKTIVATSIOON

Merkaba esindab vaimse, astraalse ja füüsilise keha integratsiooni. Me joondame meele, keha ja südame kristalse energiaga, mis võib kasvada kuni 20 meetrit ümber füüsilise keha. 

Keha/meele/südame tervendamise ja valguskeha aktiveerimise protsess koosneb mitmest etapist:

1. JUHITUD MEDITATSIOON (20 min)

2. HINGE JÕUD (30 min)

3. PÜHADE SÕNADE LAULMINE (65 min)

4. MERKABA AKTIVEERIMINE (30 min)

5. ÜHTSUS JA ÜHENDUS (30 min)

6. MAANDAVAD LAULUD (10 min)

7. LÕPURING