Charlie Vas

Nomaad, rändaja, müstika praktiseerija, laulude looja ja laulja

Charlie Vas

CHARLIE VAS (Panama/Läti) on nomaad ja rändaja, müstika praktiseerija, laulja ja laulude looja. Charlie elab hetkel Lätis, kus ta on loonud müstikaringe, retriite, privaatseid sessioone ja mitmesuguseid muusikalisi sündmusi. Koos oma partneri Elina Vas-iga, organiseerivad nad müstilisi retriite, et ühineda jumallikkusega läbi Panama, Läti ja Egiptuse.

Charli Vas-ile on muusika midagi enamat kui vaid kontsert. Ta kasutab seda tervendava tööriistana, meediumina ühildamaks kuulajaid igavese armastuse reaalsusega. Oma hääle ja kitarriga puudutab ta hinge sügavamaid ühendusi. Ta inspireerib kuulajaid elama oma unistusi ja ühinema kosmilise vooga.

Viimastel aastatel on Charlie sukeldunud püha geomeetria müsteeriumi. Ta pakub töötubasi, kuidas aktiveerida ja programeerida “ Merakaba valguskeha”.

Tema kireks on reisimine koos oma perega ümber maailma, et leida ja aktiveerida pikalt unustuse hõlmas olnud energiapunkte.

LOE CHARLIE KOGEMUSI TANTRAST SIIT:

Minu esimene tantristlik kogemus oli Tantra jooga koosviibimisel Panamas 10 aastat tagasi ja see oli väga kaunis kriya jooga praktika,  võimas sisekaemuslik kogemus, vaadates paarilisele silma, mis avas minus sügava sisemise energiavoo, mille sarnast ma varem polnud kogenud. 

Hingamine, sisekaemus ja teadlik kontakt on minu tavalised praktikad. Need praktikad tugevdavad mu keha, mõistust ja vaimu igapäevaselt. Ma leian, et olles teadlik oma hingamisest igas hetkes on üks võimsamaid teadmisi, mis ma olen õppinud. Samuti hoides üleval tasakaalus ja tervislikus koguses kallistusi ja puudutusi on väga tervendav mulle. Mulle meeldib tunda ja olla tuntud.

Ma sooviksin kogeda Kashmiri tantra sessiooni Kleopatraga, ülistades naiselikkust läbi teadliku puudutuse ja samuti midagi sügavamat ehk rohkem meditatiivsemat nagu Aghori tantra koos Stingiga, et avastada loovust ja erinevaid multidimensionaalseid olekuid. Kuid ma naudin tõeliselt saavutades selliseid olekuid ja ühendusi mitte kuulsate hingedega minu ümber.

Ma tõesti ei tea, ma olen väga filmide kauge..

Töötuba: Loova Ema ja Isa äratamine

(Charlie & Elina Vas)
www.welovemystic.com

Vanaaegne tarkus räägib kahest peamisest jõust meie universumis.

Kaks jõudu, mis loovad kõik olemasoleva – igavene mees-/isa energia ja igavene nais-/ema energia.

  • Igavene Meesenergia plahvatab ja kiirgab Valgust. Ta on tarkus, rahu ja kosmiline seadus.
  • Igavene Naisenergia/Ema energia on avar ja vastuvõtlik Kosmiline meri. Ta on Suur Looja, tingimusteta Armastus.

Need kaks magnetilist teadlikku jõudu liiguvad ja loovad meie universumi igavesti.

Nad on suured armastajad. Need teevad meie olemasolu võimalikuks. Meil, inimestel kui nende armastatud lastel on sama jõud – külvata ja luua...

Loomingulisus individuaalses inimeses saab olla täiel määral siis, kui mehelik ja naiselik energia voolab vabalt läbi, kuid mitmel korral on see blokeeritud.

Oma praktikas töötame oma vaimu/keha/vaimuga, et taasaktiveerida meist igaühe mehelik/naiselik energia.

Selles töötoas harjutame:

  • Hingamist
  • Pühade armastuse sõnade laulmist
  • Kundalini äratamist läbi juhendatud meditatsiooni
  • Liikumist kahes kosmilises voolus (binauraalsete rütmide ja elava muusikaga).