Bella Laurfeld

Kehatöö- ja massaažiterapeut, Leebe bioenergeetika terapeut

Bella Laurfeld

Bella on naine ja sisemise tarkuse otsija. Ta peab oma suurimaks õpetajaks Elu ennast. Läbi elu peegelduste ja müstika, ammutab ta tarkust ning kogemusi. Tasakaalu saavutab ta loodusega kooskõlas olles ja ajurveedalikult kulgedes.

Ta tegutseb kehatöö- ja massaažiterapeudina Helsingis ning Tallinnas, pakkudes ka Leebe Bioenergeetika seansse. Tema kireks on töö inimestega, aitamaks neil saada paremat kontakti oma keha ja tunnetega.

Läbi tantristliku elustiili on ta leidnud tõelise elu mahlakuse. “Võttes elu vastu oma väljakutsete ja rõõmudega, saame me öelda elule jah! Ning seda igas olukorras.” Oma õpetustes lähtub ta alati oma praktilistest kogemustest. Õpetajad on kõikjal meie ümber - loodusjõud, inimesed, olukorrad ja tunded.

Bella on elurõõmus ja positiivne, kellest kiirgab armastust ja kaastunnet. Koos Igor Earthchildiga korraldavad nad retriite ja töötubasi paaridele Euroopas ja Aasias. Samuti viib ta läbi naisteringe Helsingis.

anahata.fi

www.learn2touch.com

Saunarituaal paaridele: HELLITUS - Bella Laurfeld ja Igor Earthchild

Lähme koos ühisele hellitavale ja meeliülendavale rännakule. Sellel rituaalil on põimitud esivanemate traditsioonid ja mängulised ning kehatunnetust tõstvad praktikad. Kogeme midagi uut ja magusat.

Saun on olnud meie jaoks koht kus ühiselt paarina loome ja saame inspiratsiooni. Soovime selle ukse avada ka teile, et ühiselt kogeda naudingut ja hellitust.

ARMASTUSE RUUM: JUMALANNAD JA JUMALAD - Bella Laurfeld, Igor Earthchild ja Shaft Uddin

TAEVAVÄRAVAD - Bella Laurfeld ja Kristiina Saul