Atmo Chai

vabaduseTANTSU õpetaja, ekstaatilise tantsu DJ, tantra praktiseerija

Atmo Chai

“Pühapaik on seal, kus on muusika, kus kehad saavad liikuda vabalt, kus rütm voogab läbi terve keha, äratades uinunud energiad ja avarduda. Kus kogukond tuleb kokku, et toetada üksteist, et minna sügavustesse, kõrgustesse ja lasta sulanduda mõistustel transsi, Ühisvälja.”

 

Atmo armuafäär vaba tantsuga sai alguse rohkem kui 10 aastat tagasi OSHO tantsu meditatsioonidest ning 5 rütmi tantsust. Kirg tantsu vastu viis teda avastama transs- tantsu, loomingulist ja kehatunnetust läbi “open floor” tantsustiili, Liikumise Meditsiin stiili, vabaduseTANTSU, inZero-t ning ekstaatilist tantsu ning teisi tantsulisi meditatsiooni vorme.

 

See on koht kuhu igaüks on teretulnud, kus kõik on lubatud: inimese südame kaunidus, ebamugavad tunded, vanad haavad ja uued unemlad. Kus kogenud olijad saavad sulada ühte uute tulijatega ja seal ei ole kedagi, kes on parem, igaüks rullib lahti oma unikaalse tantsu. Kus ei ole õiget ega valet viisi tantsida, kus vabadus on tuntav läbi keha.

 

Atmo on vabaduseTANTSU õpetaja, ekstaatilise tantsu DJ ja tantra praktiseerija. Ta koob rütme üle maailma, mis sisaldab etnilist muusikat, orgaanilist house- muusikat, teadlikku hip-hop muusikastiili, psühhedeelset transsi, Dub- tantsu ning klassikalist muusikat.